Про стан розгляду запитів на публічну інформацію

У третьому кварталі 2017 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло три запити на публічну інформацію.

Два запити надійшли електронною поштою, ще один - поштою. Два запити – від громадських організацій без статусу юридичної особи, третій – від фізичної особи.

Була запитана інформація з довідково-інформаційних та розпорядчого документів.

Усі запити задоволені.

У другому кварталі 2017 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло два запити на публічну інформацію.

Електронною поштою надійшов один запит, ще один доставлений особисто запитувачем. Один запит – від юридичної особи, інший – від фізичної.

Запитувана інформація стосувалася дотримання підприємствами вимог санітарного законодавства щодо безпечного виробництва, транспортування, зберігання, застосування пестицидів і агрохімікатів, а також матеріалів розгляду звернення.

Інформація на запити надана протягом 5 робочих днів.

 У першому кварталі 2017 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло 6 запитів на публічну інформацію.

Поштою надійшло 3 запити, стільки ж - електронною поштою.

Від фізичних осіб – 4 запити, від юридичних осіб – 1, від журналістів (інформаційного агентства) – 1.

Запитувана інформація стосувалася вжитих заходів за порушення санітарних норм; надання копій документів стосовно розгляду звернень, заявниками яких були запитувачі інформації; наявності зареєстрованої техніки у суб’єкта господарювання; чисельності працюючих у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, в т.ч. держслужбовців, здійснених їм виплат за період діяльності; виплачених в області сум компенсацій власникам вилучених тварин у зв’язку з АЧС.

Усім запитувачам надана інформація в термін 5 робочих днів.

Посилання

Лічильник відвідувань

119063
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
186
657
5022
106171
14314
17687
119063

Ваш IP: 54.163.210.170
16-12-2017