Протягом 2019 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшов 21 запит на публічну інформацію.

Надійшло 16 запитів електронною поштою, 1 – поштою, 4 – подані особисто запитувачами.

15 запитів – від фізичних осіб, 1 – від юридичної особи (ЗМІ), 5 - від громадських організацій.

Надійшло 11 запитів з питань захисту прав споживачів, 3 – ветеринарної медицини, 2 – безпечності харчових продуктів,2 – щодо дотримання санітарного законодавства, 3 – з інших питань.

Результати розгляду запитів на публічну інформацію наступні: на 18 запитів інформацію надано; стосовно питань, порушених у двох запитах, заходи контролю не проводилися, відповідно документи не створювалися; 1 запит переслано за належністю.

 

Звіт про розгляд запитів на публічну інформацію за перше півріччя 2019 року

Протягом першого півріччя 2019 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (далі – Головне управління) надійшло 10 запитів на публічну інформацію.

Надійшло 7 запитів електронною поштою, 1 – поштою, 2 – подані особисто запитувачами. 7 запитів – від фізичних осіб, 1 – від юридичної особи (ЗМІ), 2 -від громадських організацій.

Надійшло 7 запитів з питань захисту прав споживачів, 1 – щодо дотримання санітарного законодавства, 1 – ветеринарної медицини, 1 – з інших питань.

Зокрема, запити з питань захисту прав споживачів стосувалися інформації про порушення прав споживачів у сферах: житлово-комунального господарства, мови обслуговування, заборони реклами тютюнових виробів, а також надання копій документів, створених у ході розгляду звернень громадян, у т.ч. за результатами позапланової перевірки тощо.

У запиті з питань дотримання санітарного законодавства запитувалася інформація щодо кількості в області складів пестицидів та агрохімікатів, що мають санітарні паспорти. У запиті з питань ветеринарної медицини – щодо наявності лабораторій, діяльність яких пов’язана зі зберіганням, дослідженням тощо вірусів і бактерій.

Інформацію і відповіді на запити надано в термін 5 робочих днів.

 

Звіт про розгляд запитів на публічну інформацію за 2018 рік

Протягом 2018 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (далі – Головне управління) надійшло 47 запитів на публічну інформацію.

Надійшло 25 запитів електронною поштою, 14 – поштою, 1 – засобами телефонного зв’язку, 7 – подані особисто запитувачами.

30 запитів – від фізичних осіб, п’ять – від юридичних, по 6 запитів від ЗМІ та громадських організацій.

Надійшло 15 запитів з питань захисту прав споживачів, 13 – щодо дотримання санітарного законодавства, 9 – безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, 4 – реєстрації сільгосптехніки чи перебування її в арешті, 1 – з фітосанітарних питань. Ще 5 запитів – з інших питань, а саме: дотримання вимог трудового законодавства; ведення реєстрів і баз даних; заохочення працівників Головного управління; проведення заходу державного нагляду (контролю), кількості вхідної кореспонденції від суб’єктів господарювання.

Що стосується результатів розгляду запитів на публічну інформацію, то на 39 запитів надано інформацію; 3 запити направлено належним розпорядникам інформації; з питань, порушених у трьох запитах, Головне управління не є розпорядником інформації; з питань, про які йшлося у двох запитах, порушення не були виявлені, отже, документи не створювалися в процесі виконання повноважень.

Інформацію і відповіді на запити надано в термін 5 робочих днів.

jkjpjpjkop

Звіт про розгляд запитів на публічну інформацію за 9 місяців 2018 року

За 9 місяців 2018 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (далі – Головне управління) надійшло 37 запитів на публічну інформацію.

Надійшло 23 запити електронною поштою, 10 – поштою, 1 – засобами телефонного зв’язку, 3 – подані особисто запитувачами. 22 запити – від фізичних осіб, п’ять – від юридичних, по стільки ж запитів від редакцій ЗМІ та громадських організацій.

Надійшло 10 запитів з питань дотримання санітарного законодавства, 9 – щодо безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, 8 - захисту прав споживачів, 4 – реєстрації сільгосптехніки чи перебування її в арешті, 1 – з фітосанітарних питань. Ще 5 запитів – з інших питань, а саме: дотримання вимог трудового законодавства; ведення реєстрів і баз даних; заохочення працівників Головного управління; проведення заходу державного нагляду (контролю), кількості вхідної кореспонденції від суб’єктів господарювання.

Що стосується результатів розгляду запитів на публічну інформацію, то на 30 запитів надано інформацію; 2 запити направлено належним розпорядникам інформації; з питань, порушених у трьох запитах, Головне управління не є розпорядником інформації; з питань, про які йшлося у двох запитах, порушення не були виявлені, відповідно документи не створювалися і не були отримані в процесі виконання повноважень.

Інформацію і відповіді на запити надано в термін 5 робочих днів.

 

Звіт про розгляд запитів на публічну інформацію в першому півріччі 2018 року

У першому півріччі 2018 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (далі – Головне управління) надійшло 23 запити на публічну інформацію.

Надійшло 14 запитів електронною поштою, 8 – поштою, 1 – засобами телефонного зв’язку. 12 запитів – від фізичних осіб, чотири – від юридичних, три запити – від редакцій ЗМІ, чотири - від громадських організацій.

Надійшло 6 запитів з питань безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, стільки ж – з питань дотримання санітарного законодавства, 3 - з питань захисту прав споживачів, 4 – з питань реєстрації сільгосптехніки чи перебування її в арешті. Ще 4 запити – з інших питань, а саме: дотримання вимог трудового законодавства; ведення реєстрів і баз даних; заохочення працівників Головного управління; проведення заходу державного нагляду (контролю).

Що стосується результатів розгляду запитів на публічну інформацію, то 2 запити направлено за належністю, на 16 запитів надано інформацію; з питань, порушених у трьох запитах, Головне управління не є розпорядником інформації; з питань, порушених у двох запитах, порушення не були виявлені, відповідно документи не створювалися і не були отримані в процесі виконання повноважень.

Інформацію і відповіді на запити надано в термін 5 робочих днів.

 

Звіт про розгляд запитів на публічну інформацію в першому кварталі 2018 року

У першому кварталі 2018 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (далі – Головне управління) надійшло 11 запитів на публічну інформацію.

Надійшло п’ять запитів електронною поштою, шість - поштою. Чотири запити – від фізичних осіб, стільки ж – від юридичних, три запити – від громадських організацій.

Надійшло два запити з питань захисту прав споживачів, стільки ж – з питань дотримання санітарного законодавства, чотири запити – з питань реєстрації сільгосптехніки чи перебування її в арешті. Ще три запити – з інших питань, а саме: дотримання вимог трудового законодавства; ведення реєстрів і баз даних; заохочення працівників Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Що стосується результатів розгляду запитів на публічну інформацію, то один запит направлено за належністю, на десять запитів надано інформацію.

Відповіді на запити надано в термін 5 робочих днів.

Звіт про розгляд запитів на публічну інформацію в четвертому кварталі 2017 року

У четвертому кварталі 2017 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (далі – Головне управління) надійшов 1 запит на публічну інформацію.
Запит надійшов електронною поштою від фізичної особи і стосувався інформації, розпорядником якої не є Головне управління. Частина питань була розглянута в рамках Закону України «Про звернення громадян». Заявнику надана відповідь.

Звіт про розгляд запитів на публічну інформацію в третьому кварталі 2017 року

У третьому кварталі 2017 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло п'ять запитів на публічну інформацію.

Три запити надійшли електронною поштою, два - поштою. Два запити – від громадських організацій без статусу юридичної особи, три – від фізичної особи.

Була запитана інформація з довідково-інформаційних та розпорядчих документів, інформація щодо адміністративної послуги з отримання санітарного паспортана право одержання, зберігання і застосування пестицидів і мінеральних добрив.

Усі запити задоволені.

У другому кварталі 2017 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло два запити на публічну інформацію.

Електронною поштою надійшов один запит, ще один доставлений особисто запитувачем. Один запит – від юридичної особи, інший – від фізичної.

Запитувана інформація стосувалася дотримання підприємствами вимог санітарного законодавства щодо безпечного виробництва, транспортування, зберігання, застосування пестицидів і агрохімікатів, а також матеріалів розгляду звернення.

Інформація на запити надана протягом 5 робочих днів.

 У першому кварталі 2017 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло 6 запитів на публічну інформацію.

Поштою надійшло 3 запити, стільки ж - електронною поштою.

Від фізичних осіб – 4 запити, від юридичних осіб – 1, від журналістів (інформаційного агентства) – 1.

Запитувана інформація стосувалася вжитих заходів за порушення санітарних норм; надання копій документів стосовно розгляду звернень, заявниками яких були запитувачі інформації; наявності зареєстрованої техніки у суб’єкта господарювання; чисельності працюючих у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, в т.ч. держслужбовців, здійснених їм виплат за період діяльності; виплачених в області сум компенсацій власникам вилучених тварин у зв’язку з АЧС.

Усім запитувачам надана інформація в термін 5 робочих днів.

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті діловода відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Головного управління Петрусь Вікторії Віталіївни та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2093674
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1544
23880
2093674

Ваш IP: 34.204.187.106
12-07-2020