Учні Кропивницької школи ознайомилися з роботою регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби Рекомендовані

З метою сприяння розширення знань школярів про світ професійної праці та в рамках проведення Всеукраїнського тижня права Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області організувало екскурсію до Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби. У заході взяли участь учні дев’ятого класу НВК «Кіровоградський колегіум» разом з класним керівником Світланою Банул.

Під час екскурсії учні мали змогу спостерігати за практичною роботою лікарів у лабораторії. Начальник відділу лабораторії Олена Кожушко ознайомила школярів з методами дослідження тваринної, рослинної та молочної продукції. Учні побачили, як проходить процес дозрівання бактерій, за допомогою яких приладів визначають вміст нітратів в овочах та фруктах. На робочому столі молочної продукції спостерігали, як визначається чистота молока, його жирність, густота, вміст антибіотиків, а також як за допомогою реактиву визначити, чи це молоко від здорової тварини.

 5 після 2 абзацу 3 після 2 абзацу 4 після 2 абзацу 

Олена Кожушко також розповіла, що лабораторія здійснює дослідження води, яку споживають мешканці області, відповіла на питання: за якими показниками контролюється якість води, як і якими методами досліджується вода, яке обладнання використовується для досліджень тощо.

Робота лікарів лабораторії справила на учнів неабиякі враження, а деякі школярі навіть виявили бажання в подальшому здобути професію лікаря ветеринарної медицини.

6 після 4 абзацу 7 після 4 абзацу 8 після 4 абзацу 

9 після 4 абзацу 12 після 4 абзацу 13 після 4 абзацу

Після завершення екскурсії начальник відділу правового забезпечення Держпродспоживслужби області Олександр Сосонський поспілкувався з учнями та дещо детальніше розповів про функції, завдання та структуру Держпродспоживслужби, можливості її лабораторій та проведення ветеринарно-санітарної експертизи на агропродовольчих ринках. Учні в свою чергу поділилися ситуаціями з життя, пов’язаними з зіпсованими продуктами харчування або неякісною нехарчовою продукцією, та отримали правові рекомендації, як діяти споживачеві в таких випадках.

14 в кінець 15 в кінець

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2098605
Сьогодні
Цього місяця
Всього
180
28811
2098605

Ваш IP: 3.236.121.68
15-07-2020