Держпродспоживслужба області взяла участь у навчальних семінарах щодо створення належних умов для безпечного харчування дітей у навчальних закладах Рекомендовані

На виконання обласного плану заходів щодо створення належних умов для безпечного та якісного харчування дітей у закладах освіти Кіровоградщини на 2019-2023 роки, затвердженого розпорядженням голови Кіровоградської облдержадміністрації, Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області взяло участь у серії навчальних семінарів щодо створення належних умов для безпечного харчування дітей у закладах освіти області. В заходах взяли участь представники органів управління освітою райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад обласного значення, міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад, які відповідають за організацію харчування в закладах освіти, що розміщені на адміністративних територіях області, та закладів освіти обласного підпорядкування. За період з 17 по 26 грудня фахівці Держпродспоживслужби області виступили на навчаннях в містах Долинська, Мала Виска, Новоукраїнка, Олександрія, Кропивницький, Знам’янка, Благовіщенське, де були присутні представники районів, що межують з цими населеними пунктами.

Спеціалісти Держпродспоживслужи у сферах безпечності харчових продуктів та санітарного законодавства акцентували на вимогах законодавства та проблемних питаннях щодо безпечності харчової продукції, а також на зниженні ризиків ускладнення епідемічної ситуації щодо гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь та гігієнічних вимогах при організації харчування дітей в організованих колективах. Особливу увагу було приділено питанню впровадження у закладах освіти постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю в критичних точках (HACCP). Спікери нагадали присутнім про обов’язковість впровадження системи HACCP відповідно до законодавства з 20 вересня 2019 року для всіх операторів ринку.

  4 після 2 абзацу 7 після 3 абзацу 3 після 2 абзацу 5 після 2 абзацу

Основне завдання таких навчань – забезпечити дотримання в закладах освіти вимог щодо використання безпечних продуктів харчування, що дозволить запобігти виникненню групових спалахів інфекційних хвороб та харчових отруєнь.

6 після 3 абзацу 7 після 3 абзацу 8 після 3 абзацу 9 після 3 абзацу

Варто зазначити, що Держпродспоживслужба Кіровоградщини вже провела роботу з визначення проблемних питань галузі харчування школярів, проаналізувала роботу кожного харчоблоку в навчальних закладах, підготувала та опрацювала відповідні пропозиції. Обласний план заходів щодо створення належних умов для безпечного харчування дітей у закладах освіти працюватиме над посиленням лабораторного контролю безпечності і якості сировини та продуктів харчування, які використовуються для харчування дітей. Окрім того, виконання пунктів плану дозволить посилити державний нагляд за дотриманням вимог діючих санітарних норм з дотримання протиепідемічного режиму на харчоблоках закладів загальної середньої та дошкільної освіти, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку тощо.

IMG 20191226 093039

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2098584
Сьогодні
Цього місяця
Всього
159
28790
2098584

Ваш IP: 3.236.121.68
15-07-2020