Шановні колеги, відвідувачі сайту! Рекомендовані

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2020 роком та світлим Різдвом Христовим!

Зимові свята традиційно асоціюються із завершення етапу в житті кожного з нас, підбиттям підсумків. Водночас, вони дають нам нові надії та сподівання, плани та цілі. Ми прожили непростий рік, та разом з тим в нас є результати, якими ми можемо пишатися. Адже цього року українські аграрії, зокрема на Кіровоградщині, зібрали достойний врожай. Окрім того, вдалося закріпити позитивні тенденції у тваринництві, виробництво тваринницької продукції й надалі зростає, збільшується її експорт.

Також маємо успішні показники і в харчовій промисловості. Українці продовжують віддавати перевагу саме вітчизняним продуктам харчування. Аграрна галузь стабільно залишається наповнювачем державного бюджету, і ці надходження зростають з року в рік.

Шановні мешканці області! Нехай рік наступний буде щасливим і успішним для кожного з нас і для всієї країни. Нехай новорічні світлі свята сповнять наші серця радістю й новою надією, принесуть у кожну родину мир і злагоду, добробут і затишок. Зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, оптимізму, успіхів, здійснення мрій і сподівань!

З повагою -

начальник Головного управління

Держпродспоживслужби

в Кіровоградській області                                                 Ігор БОЙЧУК

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2099698
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1273
29904
2099698

Ваш IP: 3.236.8.46
15-07-2020