Представники Головного управління Держпродспоживслужби в області долучилися до відзначення Дня Соборності України Рекомендовані

На чолі з начальником Головного управління Ігорем Бойчуком вони взяли участь в урочистостях у м. Кропивницькому. Були покладені квіти до пам’ятного знака Героям Небесної сотні на площі Героїв Майдану, разом з іншими учасниками святкової події представники Держпродспоживслужби області взяли участь в урочистій ході до пам’ятника В.Винниченку, де відбувся мітинг.

фото2

Червоною ниткою у виступах промовців – керівників обласної та міської влади, представників громадськості, ветерана АТО – проходила думка: соборність невіддільна від нашої державності, незалежності, свободи і лише завдяки єдності та єднанню українців навколо головних ідей майбутнього можна збудувати квітучу та вільну Україну.

фото3

День Соборності України щороку відзначається 22 січня у зв’язку з історичною подією, що сталася в 1919 році – проголошенням Акта злуки Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки на Софійській площі в м. Києві.

фото4

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2150323
Сьогодні
Цього місяця
Всього
207
17535
2150323

Ваш IP: 3.231.25.104
09-08-2020