Набув чинності Закон України “Про безпечність та гігієну кормів” Рекомендовані

Очікується, що завдяки дотриманню вимог цього Закону якісних кормів стане більше, здоров’я тварин – кращим, а рівень безпечності харчових продуктів - вищим.

Законом встановлюються вимоги до операторів ринку щодо застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), забезпечення простежуваності.

Відтепер дія Закону України “Про ветеринарну медицину” не буде поширюватись на виробництво, обіг та державний контроль кормів, крім статті 71 в частині ведення записів використання ветеринарних препаратів та лікувальних кормів власниками (утримувачами) продуктивних тварин.

Змінено назву експлуатаційного дозволу для потужностей (об’єктів) з виробництва, змішування та приготування кормів. У редакції Закону експлуатаційний дозвіл видається на виробництво, змішування та приготування лікувальних кормів.

Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, доповнюється новими експлуатаційними дозволами відповідно до Закону, а саме експлуатаційний дозвіл (тимчасовий експлуатаційний дозвіл) на потужність, що призначена для:

- виробництва та/або обігу кормових добавок;

- виробництва та/або обігу преміксів, виготовлених з використанням кормових добавок;

- виробництва з метою введення в обіг або лише для власного господарства кормових сумішей з використанням кормових добавок або преміксів.

Видача експлуатаційного дозволу або прийняття рішення про відмову у його видачі здійснюється територіальним органом компетентного органу протягом 30 календарних днів з дня отримання ним відповідної заяви.

Порядок здійснення державної реєстрації потужностей затверджується Кабінетом Міністрів України.

Зараз триває етап погодження та затвердження порядку видачі, переоформлення, видачі дубліката, анулювання експлуатаційного дозволу та порядку здійснення державної реєстрації потужностей.

За отриманням експлуатаційного дозволу або для проведення державної реєстрації потужностей суб’єктам господарювання слід звертатися до територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3147290
Сьогодні
Цього місяця
Всього
246
43647
3147290

Ваш IP: 52.203.18.65
26-01-2022