Призначено начальника Олександрійського районного управління Держпродспоживслужби області Рекомендовані

Начальником Олександрійського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області призначено Сергія Ковбасюка. Представляючи колегу, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігор Бойчук охарактеризував його як людину з управлінським досвідом і сильними лідерськими рисами, що позитивно вплине на ефективність та якість роботи управління.

2 після 1 абзацу

Новопризначений начальник районного управління раніше обіймав посаду начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Держпродспоживслужби області. За час роботи в структурі Держпродспоживслужби він встиг зарекомендувати себе як цілеспрямований та відповідальний фахівець.

У своєму вітальному слові Сергій Ковбасюк зазначив, що важливим питанням для забезпечення високої ефективності діяльності служби є організація злагодженої командної роботи та закликав присутніх до конструктивних ініціатив.

Колектив Держпродспоживслужби області вітає Сергія Ковбасюка з призначенням на нову посаду, бажає плідної праці та успіхів у трудовій діяльності.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3052741
Сьогодні
Цього місяця
Всього
572
8304
3052741

Ваш IP: 54.227.97.219
04-12-2021