В Держпродспоживслужбі Кіровоградщини пройшло онлайн навчання державних фітосанітарних інспекторів Рекомендовані

В рамках першочергових заходів з реалізації положень постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2019 року №1177 «Деякі питання реалізації Закону України «Про карантин рослин» у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Кіровоградській області вдруге пройшло онлайн навчання державних фітосанітарних інспекторів з питань проведення фітосанітарної експертизи (аналізів) об’єктів регулювання та їх документального оформлення.

До навчання долучилися представники Державної установи «Кіровоградська обласна фітосанітарна лабораторія». Вони розповіли про вимоги до оформлення зразків, процедуру прийому та реєстрації зразків (проб), оформлення відповідних документів для проведення випробувань, здійснення аналізу фітосанітарного стану об’єктів регулювання, строки проведення аналізів та строки надання висновків фітосанітарної експертизи, причини відмови лабораторії у проведенні фітосанітарної експертизи тощо.

Насамкінець заходу учасники обговорили питання, які виникають у державних фітосанітарних інспекторів під час роботи відповідно до вимог вищезазначеної постанови.

2 в кінець

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1881261
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1122
17339
1881261

Ваш IP: 34.239.172.52
07-04-2020