Попереджений - значить озброєний: продовжується здійснення протиепідемічних заходів щодо коронавірусу Рекомендовані

Під час робочої поїздки в м. Новоукраїнка начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігор Бойчук зустрівся з головою Новоукраїнської райдержадміністрації Віктором Куртичаном. Посадовці обговорили питання профілактики захворювання на коронавірус та готовності району до вжиття заходів реагування у випадку підозри на хворобу.

Ігор Бойчук також взяв участь у позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час заходу члени комісії розглянули питання про стан здійснення профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території району ГРВІ, спричиненої короновірусом.

2

За результатами засідання та враховуючи рекомендації Держпродспоживслужби керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, міський та сільські голови, директор комунального некомерційного підприємства «Новоукраїнська центральна районна лікарня» та директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоукраїнської районної ради отримали відповідні доручення щодо забезпечення епідемічного благополуччя району.

3

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2239240
Сьогодні
Цього місяця
Всього
830
46137
2239240

Ваш IP: 3.92.74.105
23-09-2020