Про санітарно-гігієнічні норми та коронавірусну інфекцію – представникам закладів ресторанного господарства

Спеціалісти Кропивницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області взяли участь у семінарі з представниками закладів ресторанного господарства.

На зустрічі фахівці висвітлили питання профілактики гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, та наголосили на необхідності дотримання правил індивідуальної, виробничої гігієни.

Щоб зменшити ризик захворіти на ГРВІ та інші інфекційні хвороби треба часто мити руки з милом чи обробляти їх антисептиком, обмежити контакти з хворими, уникати місць масових скупчень людей, збалансовано харчуватися, пити достатньо рідини, провітрювати та зволожувати приміщення, не споживати сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кропивницького міського управління Держпродспоживслужби Тамара Третяк нагадала присутнім про ці рекомендації, а також звернула увагу на заходи, яких необхідно вживати в закладах громадського харчування. Зокрема проводити необхідну термічну обробку продуктів тваринного походження, дотримуватися технологій приготування страв, мінімізувати миття посуду ручним способом та не допускати до робочого процесу працівників з симптомами ГРВІ чи інших захворювань.

2 після 4 абзацу 

Про необхідність створення умов для безпечного харчування громадян розповів Юрій Єсаков – головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Кропивницького міського управління Держпродспоживслужби. Він поінформував про результати роботи Держпродспоживслужби щодо виявлення фальсифікованої продукції та наголосив на тому, що всі суб’єкти господарювання, які здійснюють обіг харчових продуктів, повинні мати документи про походження продуктів, товарно-транспортні накладні тощо.

33 після 5 абзацу

Насамкінець учасники заходу отримали інформаційні листівки «Коронаровірус: профілактика інфікування і поширення».

4 в кінець 

5 в кінець

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2239461
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1051
46358
2239461

Ваш IP: 3.92.74.105
23-09-2020