70 місць для ізоляції хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію підготовлено в різних районах області Рекомендовані

Протягом 11-12 березня в області проходить обстеження закладів охорони здоров’я щодо готовності приміщень для тимчасової ізоляції осіб, які відповідають визначенню випадку 2019-nCoV.

Обстеження здійснюють робочі групи в складі заступника начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби області Галини Сабадаш, головного спеціаліста Кропивницького міського управління Держпродспоживслужби області Тамари Третяк, представників Управління ДСНС України, ГУ Національної поліції та ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Необхідність проведення таких обстежень була визначена під час координаційної наради між службами взаємодії – Держпродспоживслужбою Кіровоградщини, ДСНС, Національною поліцією та Департаментом охорони здоров'я ОДА.

2 після 3 абзацу

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Кірововградській області Ігор Бойчук зазначив, що на Кіровоградщині підготовлено 12 госпітальних баз для тимчасової ізоляції осіб з ознаками гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом 2019-nCoV. З них дві госпітальні бази знаходяться у м. Кропивницький – Центральна міська та Кіровоградська обласна лікарні. Також госпітальні бази розташовані в містах Олександрії, Бобринці, Долинській, Знам’янці, Новомиргороді, Новоукраїнці, у селищах Добровеличківці, Олександрівці, Петровому та в Новоархангельському районі.

3 після 4 абзацу

Всього з розрахунку одна особа на одну палату наявні 70 місць для ізоляції хворих. До того ж у випадку поширення захворювання приймати пацієнтів зможуть інфекційні, реанімаційні та інші відділення лікувальних закладів. Також за необхідності лікувальні заклади зможуть розширити те перепрофілювати.

Під час обстежень госпітальних баз фахівці Держпродспоживслужби звертають увагу на устаткування приміщень, їх водопостачання, каналізування та вентиляцію (окрему), умови дотримання санітарно-гігієнічного, протиепідемічного та дезінфекційного режимів, можливість циклічного заповнення палат та ізоляції від інших відділень. Перевіряється наявність засобів індивідуального захисту для персоналу, дезінфікуючих засобів, окремого приймального відділення з умовами для проведення санітарної обробки хворого. Також у госпітальних базах має бути забезпечена належна обстановка для організації харчування, утилізації медичних та інших відходів, прання білизни тощо.

4 в кінець 5 в кінець 6 в кінець

9 в кінець 7 в кінець 8 в кінець 

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2832905
Сьогодні
Цього місяця
Всього
931
931
2832905

Ваш IP: 35.175.191.36
01-08-2021