Версія для друку

15 березня – Всесвітній день прав споживача Рекомендовані

Щороку в Україні відзначається Всесвітній день захисту прав споживача як свято, що стосується усіх громадян, адже абсолютно кожен із нас є споживачем.

Забезпечення конституційних прав громадян як споживачів на належну якість і безпеку товарів, послуг, отримання про них необхідної, достовірної та доступної інформації – один із пріоритетних напрямів діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Вітаючи зі святковою датою, Головне управління бажає споживачам покупок, які принесуть лише задоволення, високого рівня обслуговування у закладах торгівлі, житлово-комунальних установах чи підприємствах побуту, де завжди привітно зустрічатимуть та надаватимуть професійні консультації та якісні послуги.

Як і в попередні роки, так і нині на відзначення Всесвітнього для прав споживача спеціалісти профільного управління захисту споживачів Головного управління підготували ряд різноманітних заходів. Відповідно до плану заходів, було передбачено провести у м. Кропивницькому конкурс дитячого малюнка на тему: «Молодь тестує якість», виставку цих робіт, тематичну виставку книг про права споживачів, засідання круглого столу на тему: «Державний ринковий нагляд – запорука безпечності нехарчової продукції» тощо.

На жаль, у зв’язку з превентивними кроками щодо поширення коронавірусу ці заходи, крім конкурсу малюнків, не відбулися. Проте вони не скасовуються, а лише переносяться. Отож свято таки відбудеться.

А поки пропонуємо переглянути кілька робіт, поданих на конкурс дитячого малюнка.

мал.2           мал.3

 

мал.4         мал.5

 

мал.7