Пріоритетним завданням новосформованого уряду є контроль за безпечністю харчової продукції Рекомендовані

На цьому наголосив заступник Міністра з розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Сергій Глущенко під час селекторної наради з Головними управліннями Держпродспоживслужби в областях та в м.Київ.

2 2

Новий Уряд працюватиме за новою програмою, однак ключові завдання залишаються незмінними. Це організація харчування дітей у навчальних закладах, боротьба з фальсифікованою продукцією, робота в напрямку захисту прав споживачів.

Акцент в роботі також поставлено на питання реєстрації суб’єктів господарської діяльності як операторів ринку, функціонування агропромислових ринків.

Варто зазначити, що державний ветеринарно-санітарний контроль і нагляд за виконанням вимог Ветеринарно-санітарних правил на ринках Кіровоградщини, випуском продукції тваринного і рослинного походження, безпечної у ветеринарно-санітарному відношенні, здійснюють працівники державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи Держпродспоживслужби області в межах своєї компетенції.

В Україні продовжується робота з профілактики та інформування про шляхи протидії коронавірусу. Так фахівці Держпродспоживслужби Кіровоградщини під час здійснення планових та позапланових заходів проводять роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання та їх працівників, наголошують на необхідності дотримання правил особистої гігієни.

Нагадуємо, що з огляду на запроваджений карантин, рекомендовано утриматися від масових заходів та зустрічей. Відтепер вітається практика переходу на режим дистанційного вирішення питань, проведення зустрічей, нарад, навчань тощо.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2239436
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1026
46333
2239436

Ваш IP: 3.92.74.105
23-09-2020