Під час організації харчування дітей у навчальних закладах необхідно звертати увагу як на безпечність, так і на якість продукції Рекомендовані

Про це йшла мова на зустрічі начальника Устинівського районного відділу Держпродспоживслужби Кіровоградщини Олега Сиси з головою Устинівської райдержадміністрації Максимом Собко. Посадовці обговорили низку питань щодо покращення матеріально-технічної бази навчально-виховних закладів, в тому числі харчоблоків, дотримання санітарно-гігієнічних норм, створення належних умов перебування дітей та організації безпечного харчування в закладах освіти Устинівського району.

Олег Сиса зауважив на необхідності дотримання принципів вибору постачальників харчових продуктів у навчальні заклади та впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР. Крім того, було наголошено, що впровадження вказаної системи дозволить знизити ризик виникнення харчових отруєнь в освітніх закладах до мінімуму.

ну4575к62

Також посадовці звернули увагу на заходи з протидії поширенню коронавірусу, в тому числі розповсюдження друкованих листівок з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Довідково. В рамках реалізації ініціативи Першої леді Олени Зеленської з удосконалення системи шкільного харчування в Україні проходить широкомасштабна робота щодо поглибленого аналізу та оцінки поточного стану організації дитячого харчування, а також вивчення рівня задоволеності учнів і батьків шкільними обідами.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2239484
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1074
46381
2239484

Ваш IP: 3.92.74.105
23-09-2020