Майже на 240 тисяч гривень оштрафовані суб’єкти господарювання за порушення вимог технічних регламентів Рекомендовані

Спеціалісти відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області протягом 2019 року перевірили 170 одиниць продукції. У ході перевірок встановлено порушення вимог технічних регламентів у всіх зразках продукції - низьковольтне електричне обладнання (119), іграшки (23), радіообладнання - телефони (10), миючі засоби (17), а також фасування продукції (1). За ці порушення передбачена відповідальність згідно з п.2 ч.2 ст.44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

Відповідно до результатів перевірок прийнято 340 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо усунення формальної невідповідності, зокрема 170 рішень щодо тимчасової заборони надання продукції на ринку до усунення формальної невідповідності, та винесено 73 постанови про накладання штрафів.

За введення в обіг продукції, що не відповідає встановленим вимогам, до суб’єктів господарювання застосовано штрафні санкції на суму 239 800 грн, з них добровільно сплачено 190 800 грн.

Для проведення лабораторних експертиз щодо безпечності та якості нехарчової продукції у суб’єктів господарювання відібрано 90 зразків продукції (іграшки, низьковольтне електричне обладнання). За результатами випробувань встановлено, що всі перевірені зразки не відповідали встановленим вимогам.

Довідково. Державний ринковий нагляд - це діяльність органів ринкового нагляду з метою забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам, а також забезпечення відсутності загроз суспільним інтересам.

Метою здійснення ринкового нагляду є вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо продукції, яка при її використанні за призначенням або за обґрунтовано передбачуваних умов і при належному встановленні та технічному обслуговуванні становить загрозу суспільним інтересам, чи яка в інший спосіб не відповідає встановленим вимогам.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2239311
Сьогодні
Цього місяця
Всього
901
46208
2239311

Ваш IP: 3.92.74.105
23-09-2020