Триває робота з ліквідації місць несанкціонованої торгівлі Рекомендовані

Фахівці Держпродспоживслужби Кіровоградщини у складі робочих груп продовжують здійснювати рейдові перевірки в місцях несанкціонованої торгівлі. Так спеціалісти Маловисківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області під час проведення рейду в складі районної робочої групи виявили реалізацію в невстановленому місці молочної, м’ясної продукції та свіжої риби без супровідних документів. Харчова продукція реалізовувалася на узбіччі під прямим попаданням сонячних променів, незахищена від забруднення, а також за відсутності документів про походження чи безпечність продукту.

За торгівлю в невстановлених місцях згідно зі ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення та недотримання вимог ст. 15 Закону України «Про ветеринарну медицину» представники Національної поліції в складі робочої групи притягнули порушників до адміністративної відповідальності з накладанням штрафних санкцій. Фахівці Держпродспоживслужби області провели з фізичними особами - реалізаторами роз’яснювальну роботу щодо загрози для здоров’я громадян, яку можуть нести продукти харчування, реалізовані на стихійних ринках. Особливо це стосується м’ясної, рибної та молочної продукції, яка вимагає особливих умов зберігання та підлягає обов’язковій ветеринарно-санітарній експертизі.

Робота з ліквідації місць несанкціонованої торгівлі триває. Протягом 2019 року спеціалісти районних і міських управлінь та відділів Держпродспоживслужби області у складі робочих груп здійснили 471 рейд місцями несанкціонованої торгівлі з метою ліквідації торгівлі у невстановлених місцях та проведення роз’яснювальної роботи.

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області вкотре застерігає: вживання продуктів харчування, придбаних у місцях стихійної торгівлі або закладах, що не мають документів про державну реєстрацію потужності та походження продукції, може призвести до інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Відповідально обирайте місця для придбання харчової продукції та не соромтеся запитати про наявність документів, що вказують на походження, безпечність та якість продуктів і законність діяльності торговельних точок.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2239328
Сьогодні
Цього місяця
Всього
918
46225
2239328

Ваш IP: 3.92.74.105
23-09-2020