Профілактичні заходи необхідно вживати на всіх підприємствах Кіровоградщини, щоб запобігти поширенню коронавірусу Рекомендовані

На цьому наголосила начальник управління Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Олена Черненко на засіданні обласної Економічної ради.

16 березня 2020 року постановою Кабінету Міністрів України №215 введені нові карантинні заходи щодо проведення масових зібрань, перевезення пасажирів, роботи багатьох підприємств, закладів, центрів тощо. Карантин запроваджений на всій території України, триватиме три тижні - з 12 березня по 03 квітня поточного року. Терміни карантину можуть змінитися в залежності від епідеміологічної ситуації в країні.

Чинним законодавством передбачено, що на період карантину можлива зміна режиму роботи підприємств, установ, організацій, внесення інших необхідних змін щодо умов їх виробничої та іншої діяльності.

Олена Черненко зазначила, що керівникам підприємств варто свідомо підійти до організації роботи свого закладу в умовах карантину: обмежити одночасне перебування значної кількості людей (особливо в малому приміщенні), розглянути можливість дистанційної та інших форм роботи, що мінімізують контакти тощо. З медичної точки зору це необхідно для переривання ланцюга зараження людей.

Доповідач надала присутнім рекомендації щодо роботи підприємств в умовах запровадження протиепідемічних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусу COVID-19. Ознайомитися з ними можна у пам’ятці за цим посиланням.

Окремо Олена Черненко звернулася до представників туристичних агенцій. «Не варто пропонувати нашим громадянам відпочинок в інших країнах. Ситуація з захворюваністю змінюється дуже швидко, спрогнозувати розвиток подій неможливо, тож не хочеться, щоб наші туристи не змогли повернутися додому в період закриття всіх кордонів», - зазначила доповідач.

Про роботу підприємств в умовах запровадження протиепідемічних заходів йшла мова й під час зустрічі з перевізниками громадського транспорту. Головний спеціаліст Кропивницького міського управління Держпродспоживслужби області Тамара Третяк нагадала присутнім про основні рекомендації щодо дотримання правил особистої гігієни водіями транспортних засобів, а також миття і дезінфекцію самого транспорту.

2 Третяк

Так в м. Кропивницький послуги з перевезення надають 8 приватних перевізників (300 одиниць транспорту) та КП «Електротранс» (32 тролейбуси, 26 автобусів). Дезінфекцію транспортних засобів проводять тричі на день з використанням дезінфікуючих засобів. Систематичне, правильне проведення миття і дезінфекції транспорту, його внутрішнього облаштування забезпечує задовільний санітарний стан та зменшує забрудненість контактних поверхонь для пасажирів.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2239321
Сьогодні
Цього місяця
Всього
911
46218
2239321

Ваш IP: 3.92.74.105
23-09-2020