Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області працює в штатному режимі та продовжує виконувати свої повноваження Рекомендовані

Усі функції та повноваження, покладені на Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, виконуються.

Водночас, у зв’язку з оголошенням на території України карантину та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», були прийняті додаткові заходи, які дозволять убезпечити працівників Держпродспоживслужби області.

Зокрема, робота частково переведена в дистанційний режим із застосуванням електронних комунікаційних технологій. Тимчасово припинено особистий прийом громадян керівництвом Держпродспоживслужби Кіровоградщини.

Згідно з Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» встановлено мораторій на проведення перевірок з 18 березня по 31 травня 2020 року. Забороняється проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, окрім:

  • заходів контролю за діяльністю суб’єктів господарювання, які відповідно до затверджених критеріїв оцінки ступеня ризику від провадження господарської діяльності віднесені до суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику;
  • заходів контролю у сфері дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін;
  • заходів контролю у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Водночас фахівці продовжуватимуть здійснювати всі позапланові заходи, в тому числі за зверненнями громадян.

Звертаємо увагу на те, що основним методом захисту від коронавірусної інфекції є дотримання правил особистої гігієни та мінімізація контактів. Отож закликаємо вас обмежити пересування та надати перевагу електронній формі звернення до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, яке можна направляти на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Доступна для заповнення електронна форма для надсилання звернень громадян за цим посиланням. Також можна скористатися послугами поштового зв’язку: 25006, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, тел.: (0522) 32 13 51.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2239496
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1086
46393
2239496

Ваш IP: 3.92.74.105
23-09-2020