На Кіровоградщині здійснено більше 2 тисяч візитів на підприємства та заклади різних форм власності з метою протидії поширенню коронавірусу Рекомендовані

З початку проведення всеукраїнської кампанії з протидії коронавірусу Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області здійснило 2257 інформаційних заходів щодо профілактики захворювання. Фахівці районних і міських управлінь та відділів Держпродспоживслужби Кіровоградщини провели роз’яснювальну роботу для 1412 суб’єктів господарювання (вокзали, об’єкти торгівлі та громадського харчування, банки, туристичні агентства, установи Укрпошти, сільськогосподарські підприємства, сільські, селищні ради, об’єднані територіальні громади тощо) та 217 закладів охорони здоров’я.

До введення карантинних заходів у навчальних закладах фахівці Держпродспоживслужби області відвідали 266 дошкільних та 363 загальноосвітніх навчальних заклади, ознайомили персонал та вихованців з рекомендаціями щодо захисту від інфікування коронавірусом.

Представники Держпродспоживслужби Кіровоградщини в складі робочих груп здійснили обстеження закладів охорони здоров’я області щодо готовності приміщень для тимчасової ізоляції осіб, які відповідають визначенню випадку 2019-nCoV. Також фахівці Держпродспоживслужби області в містах і районах беруть участь в засіданнях комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, за рішенням яких вводяться обмежувальні заходи для стабілізації санітарно-епідеміологічної ситуації в умовах загрози коронавірусу.

В рамках роз’яснювальної роботи на Кіровоградщині було поширено близько 6000 листівок з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), проведено 1991 бесіду, 143 лекції, 106 нарад, 8 виступів фахівців Держпродспоживслужби області в програмах місцевого телебачення. Інформація щодо епідеміологічного стану з захворюваності на коронавірус постійно висвітлюється на сайті Головного управління, місцевих органів влади та місцевого самоврядування та в засобах масової інформації.

Закликаємо всіх зберігати спокій, врівноваженість та дотримуватись рекомендацій щодо профілактики корона вірусної інфекції та інших інфекційних захворювань:

         - дотримуйтесь особистої та виробничої гігієни;

         - зберігайте безпечну відстань один від одного;

         - при симптомах гострої респіраторної інфекції застосовуйте засоби індивідуального захисту;

         - при характерних симптомах коронавірусу (гарячка, кашель, ускладнене дихання, втома), після контакту з особами, які повернулися з-за кордону та могли контактувати з хворими людьми, негайно звертайтеся до лікаря.

3  4  5

2

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2239453
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1043
46350
2239453

Ваш IP: 3.92.74.105
23-09-2020