В області контролюють дотримання суб’єктами господарювання введених обмежувальних заходів Рекомендовані

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, Кропивницького та Олександрійського міського управлінь в складі робочих груп розпочали перевірки закладів торгівлі, побутових послуг, торгово-розважальних центрів, ринків, закладів ресторанного господарства щодо дотримання вимог Кабінету Міністрів України стосовно запобігання поширенню коронавірусу.

Переважна більшість закладів торгівлі непродовольчими товарами та закладів ресторанного господарства в м. Олександрія та м. Кропивницький зачинилися на карантин. Деякі з них продовжують свою роботу онлайн, надаючи послуги з доставки. Втім, під час рейду були виявлені заклади торгівлі, які, незважаючи на заборону, не припинили роботу. Це магазини запчастин, будівельних товарів, а також кафетерії на території магазину та АЗС в м. Олександрія.

Фахівці Держпродспоживслужби області в складі робочих груп проводять роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог законодавства на період карантину, поширюють інформаційні листівки. Суб’єктів господарювання також попереджають про адміністративну та кримінальну відповідальність.

2

Згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» недотримання правил карантину, санітарно-гігієнічних і протиепідемічних правил та норм каратиметься накладанням штрафу на громадян від 17 до 34 тис.грн, на посадових осіб – від 34 до 170 тис.грн.

3

За дії, що спричинили або завідомо могли спричинити поширення захворювання, передбачений штраф від 17 до 51 тис.грн, арешт на строк до 6 місяців або позбавлення волі до 3 років. У випадку, якщо діяння спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, порушники каратимуться позбавленням волі від 5 до 8 років.

4

Обстеження суб’єктів господарювання продовжується.

5

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2239470
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1060
46367
2239470

Ваш IP: 3.92.74.105
23-09-2020