Щоб Кіровоградщина була убезпечена від захворювання на коронавірус, усім необхідно максимально дотримуватися вимог карантину Рекомендовані

Інформація про стан захворюваності на коронавірус надходить до населення Кіровоградщини з різних джерел, на жаль, не завжди правдивих. З огляду на те, що вірус створює загрозу для життя і здоров’я людей, частина громадян своєю поведінкою спричиняє певне напруження не лише емоційного характеру, а й продовольчого. З полиць магазинів масово зникають групи товарів. Тим часом саме скупчення людей в торговельних закладах чи на вулицях збільшує можливість поширення коронавірусної інфекції.

Для убезпечення громадян від захворювання Благовіщенська, Голованівська, Маловисківська, Олександрівська, Онуфріївська, Устинівська Олександрійська, Знамянська селищні, міські ради вирішили тимчасово припинити роботу агропродовольчих ринків. Водночас така заборона може призвести до соціальної напруги та сприяти поширенню стихійної торгівлі.

Враховуючи складність епідеміологічної ситуації, Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області вбачає за необхідне призупинити роботу непродовольчих ринків, а на агропродовольчих ринках залишити працювати закриті павільйони. В торговельних закладах необхідно дотримуватися вимог законодавства в сфері безпечності харчових продуктів та звернути увагу на продукцію, що знаходиться на відкритих полицях, не захищених від забруднення, і не підлягає термічній обробці перед споживанням.

Фахівці Держпродспоживслужби області продовжують вживати заходи щодо ліквідації несанкціонованої торгівлі харчовою продукцією, також посилено контроль за роботою об’єктів водопостачання та водовідведення.

На всіх об’єктах, що залишаються працювати в період карантину, треба проводити вологе прибирання з застосуванням дезінфікуючих засобів не рідше 3 разів на добу. Можливе використання установок для знезараження повітря (рециркуляторів, бактерицидних ламп тощо).

Адміністрація закладів має щоденно контролювати стан здоров’я персоналу, проводити вимірювання температури тіла перед допуском до роботи та негайно відстороняти від роботи працівників з будь-якими проявами респіраторних вірусних захворювань. Водночас усі працівники закладів мають бути забезпечені засобами індивідуального захисту та умовами для дотримання особистої гігієни (дозатори рідкого мила, антисептичні засоби, одноразові паперові рушники тощо).

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області проводить моніторинг за виконанням профілактичних та протиепідемічних заходів, а саме: здійснення поточної дезінфекції транспорту – 1358 (612 автомобільного, 20 залізничного, 1 авіа, 725 громадського), аеропортів – 1, торгівельних центрів, у тому числі супермаркетів – 814, закладів громадського харчування – 463, закладів громадського призначення (ринки, аптеки тощо) – 711, закладів охорони здоров'я – 1082.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» представники Держпродспоживслужби Кіровоградщини у складі робочих груп перевіряють суб’єктів господарювання щодо дотримання карантинних заходів на об’єктах.

какрантин атб

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2239343
Сьогодні
Цього місяця
Всього
933
46240
2239343

Ваш IP: 3.92.74.105
23-09-2020