Безпечність продукції має бути на першому місці в закладах громадського харчування Рекомендовані

Заклад громадського харчування – піцерію в м.Знам’янка перевірили фахівці Знам’янського районного управління Держпродспоживслужби Кіровоградщини. Під час заходу державного нагляду встановили, що в піцерії для приготування страв використовують продукцію власного домашнього виробництва (консервовані помідори, перець, огірки), що заборонено. На деякі харчові продукти відсутні супровідні документи, а в постачальників продукції не підтверджено наявність державної реєстрації або експлуатаційного дозволу.

На потужності відсутні калібровані термометри для контролю за температурним режимом в морозильних та холодильних камерах. Сири «Фета», «Радомер», «Горгонзола» зберігаються в морозильній камері за температури -18ᴼС при вимозі виробника від +2 до +6ᴼС. Масло вершкове зберігається за температури +7ᴼС при необхідних від 0 до -5ᴼС. Паста томатна зберігається на потужності при кімнатній температурі +22ᴼС, в той час як необхідна температура зберігання не вище +8ᴼС. Недотримання температурних режимів зберігання харчових продуктів може призвести до розмноження в них мікроорганізмів та формування токсинів.

Також встановлено порушення товарного сусідства. Так в одній морозильній камері нерозмежовано зберігаються сире м'ясо курки, лід для коктейлів, заморожені ягоди, сир. В мийному цеху відсутнє зонування, а саме: чисті тарілки для видачі страв розміщуються на полиці поруч з контейнером для відходів.

До того ж під час перевірки було встановлено наявність у закладі тарганів, що не підтверджує ведення боротьби зі шкідниками.

Враховуючи все зазначене, Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надало суб’єкту господарювання припис про усунення виявлених порушень, невиконання вимог якого тягне застосування штрафних санкцій. Обіг потенційно небезпечної харчової продукції в закладі було припинено. Ситуація залишається на контролі Держпродспоживслужби Кіровоградщини.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2385822
Сьогодні
Цього місяця
Всього
422
59969
2385822

Ваш IP: 3.237.66.86
29-11-2020