У Гайвороні тимчасово припинили роботу продуктового магазину через порушення законодавства Рекомендовані

Під час здійснення заходу державного нагляду (контролю) в торговельному закладі м. Гайворон фахівці Держпродспоживслужби Кіровоградщини встановили, що фізичною особою-підприємцем при здійсненні обігу харчової продукції не дотримано вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

В перевіреному торговельному закладі не підтримується чистота, внаслідок чого харчові продукти не захищені від забруднення на всіх стадіях обігу. Вимоги до реалізації хліба та хлібобулочних виробів у магазині не витримуються. Не здійснюється контроль за дотриманням необхідних температурних режимів при реалізації продукції в торговому залі, що може призвести до розмноження патогенних мікроорганізмів та формування токсинів у продуктах харчування тощо. Також відсутні підтвердження того, що персонал магазину періодично проходить навчання щодо гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів.

З огляду на те, що виявлені порушення можуть становити загрозу для здоров’я та життя громадян, та керуючись ст. 11, 67 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області вирішило призупинити роботу торговельного закладу терміном на 10 днів для усунення виявлених порушень. Ситуація залишається на контролі Держпродспоживслужби Кіровоградщини.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2239287
Сьогодні
Цього місяця
Всього
877
46184
2239287

Ваш IP: 3.92.74.105
23-09-2020