У Маловисківському районі в двох магазинах зберігали продукти з порушенням товарного сусідства Рекомендовані

Під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) в Маловисківському районі в двох магазинах фізичних осіб-підприємців встановлено порушення товарного сусідства при зберіганні харчових продуктів. Так, в одному холодильному обладнанні знаходилися копчена риба та молочна продукція. В морозильних камерах нерозділено зберігалися м’ясна, рибна та молочна продукція, торти, масло, напівфабрикати тощо. До того ж контроль температурного режиму в холодильному обладнанні не проводився. Частина кондитерських виробів (торти, тістечка) зберігалася не в холодильному обладнанні, що може спричинити розмноження патогенних мікроорганізмів та створити загрозу для здоров’я споживачів.

У торговельних закладах не підтримують чистоту, отож харчові продукти не захищені від забруднення. Обладнання (полиці, холодильні вітрини) та інвентар брудні, мають пошкодження, що збільшує ризик забруднення та не дає змоги проводити чищення та дезінфекцію. Також під час перевірки встановили, що результативна боротьба зі шкідниками в магазинах не проводиться.

Торговельні заклади отримали приписи про усунення виявлених порушень, невиконання вимог припису тягне застосування штрафних санкцій. Ситуація залишається на контролі Держпродспоживслужби Кіровоградщини.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2239361
Сьогодні
Цього місяця
Всього
951
46258
2239361

Ваш IP: 3.92.74.105
23-09-2020