82 випадки захворювання на коронавірус зафіксовано в Кіровоградській області Рекомендовані

Станом на 11:00 9 квітня на Кіровоградщині лабораторним методом підтверджено 82 випадки захворювання на коронавірус, з них - 4 летальних.

Помер 72-річний чоловік, який тривалий час перебував у Центральній міській лікарні м. Кропивницький з хворобою серця й був інфікований на коронавірус. Також у приватній клініці від поліорганної недостатності померла 54-річна жінка. Результати ПЛР-тестування підтвердили її інфікування на COVID-19.

Нагадаємо, що 4 квітня від усклaднень, спpичинених коpонaвіpусом, помеpлa 84-pічнa мешкaнкa м. Кpопивницький, а 6 квітня - 77-pічнa мешкaнкa м. Новомиpгоpод, в якої теж лабораторно підтвердився коронавірус.

Наразі з діагнозом коронавірус лікуються 78 осіб: 61 з м. Кропивницький, 7 з Кропивницького району, 5 з Долинського району, по одній особі з м. Олександрія, смт. Вільшанка, Компаніївського, Маловисківського та Знам’янського районів. Пацієнти з м. Олександрія, смт. Вільшанка, Компаніївського та Маловисківського районів перебувають на госпіталізації в м. Кропивницький і не поверталися хворими додому.

Всього госпіталізовано 50 осіб – 39 у середньому стані важкості, 7 у важкому стані, 4 у стані ближче до задовільного.

Методом ПЛР-тестування на коронавірус обстежили трьох дітей з м. Олександрія, результати негативні.

Серед інфікованих двоє вагітних (м. Кропивницький, Долинський район). Обидві жінки мають легкий перебіг хвороби й знаходяться вдома на самоізоляції. Також серед числа хворих – 28 медиків та одна працівниця аптеки.

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті діловода відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Головного управління Петрусь Вікторії Віталіївни та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2090840
Сьогодні
Цього місяця
Всього
471
21046
2090840

Ваш IP: 18.206.194.134
11-07-2020