Держпродспоживслужба Кіровоградщини перевірила 4,4 тис. суб’єктів господарювання на дотримання протиепідемічних заходів Рекомендовані

З метою перевірки виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», дотримання карантинних та протиепідемічних заходів, робочі групи за участі представників Держпродспоживслужби, ДСНС та Нацполіції області продовжують здійснювати моніторингові обстеження об’єктів, закладів та установ Кіровоградщини.

Всього з 19 березня поточного року обстежено 4403 об’єкти. У частині закладів виявили порушення щодо виконання карантинних та протиепідемічних заходів. Зокрема, під час перевірок 21 квітня встановлено наступні порушення:

Бобринецький район:

- продовольчий кіоск «Восточна випічка» - відсутні засоби для дезінфекції;

- продовольчий магазин «Міні-опт» - відсутні засоби для дезінфекції, не проводиться температурний скринінг персоналу;

- продовольчий магазин «Центральний» - не витримується відстань між покупцями;

- магазин «Стройсалон» - відсутні засоби для дезінфекції, вологе прибирання та дезінфекція здійснюється несвоєчасно, не проводиться температурний скринінг персоналу, відсутні засоби індивідуального захисту в працівників та антисептичні засоби для покупців.

Маловисківський район, м. Мала Виска:

- магазин «Черняхівські ковбаси» - недостатня кількість засобів індивідуального захисту у працівників, відсутні маркування та сертифікати на засоби для дезінфекції;

- магазин «Димок» - відсутні супровідні документи на засоби для дезінфекції.

Гайворонський район, м. Гайворон:

- продуктовий магазин - не витримується дезінфекційний режим, не проводиться прибирання та обробка поверхонь у магазині, відсутній антисептик для продавця та покупців.

Кропивницький район:

- продовольчі магазини - недостатня кількість засобів індивідуального захисту у працівників, відсутній дезінфікуючий засіб для відвідувачів магазину, не проводиться вологе прибирання магазину з застосуванням дезінфікуючих засобів тощо.

Робочі групи працюватимуть на території Кіровоградської області до завершення обмежувальних заходів, уведених у дію дорученням Президента України, постановами Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211, від 16 березня 2020 року №215 щодо запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 2      3

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3052761
Сьогодні
Цього місяця
Всього
592
8324
3052761

Ваш IP: 54.227.97.219
04-12-2021