Недотримання умов зберігання замороженої рибної продукції виявили в магазині у Знам'янці Рекомендовані

Фахівці Знам’янського районного управління Держпродспоживслужби Кіровоградщини здійснили позаплановий захід державного нагляду (контролю) в одному з продовольчих магазинів торговельної мережі. Під час перевірки встановили порушення законодавства в сфері безпечності харчових продуктів.

Зокрема, риба морожена (скумбрія), що реалізується в магазині, частково має зовнішні пошкодження. Система простежуваності риби не забезпечена - при розміщенні мороженої скумбрії в морозильній вітрині знеособлено різні партії риби від різних виробників та з різними термінами придатності.

Також спеціалісти зафіксували, що в морозильній вітрині зберігаються разом дві партії риби мороженої з вимогами виробника до однієї не вище -18ᴼС, а до другої не вище -20ᴼС. При цьому фактична температура в морозильній вітрині становила -15ᴼС. Недотримання необхідних температурних режимів при зберіганні харчових продуктів може призвести до розмноження в них мікроорганізмів та формування токсинів.

Враховуючи все зазначене, Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надало суб’єкту господарювання припис про усунення виявлених порушень, невиконання вимог якого тягне застосування штрафних санкцій. Ситуація залишається на контролі Держпродспоживслужби Кіровоградщини.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2150318
Сьогодні
Цього місяця
Всього
202
17530
2150318

Ваш IP: 3.231.25.104
09-08-2020