На 40 об’єктах зафіксували недотримання протиепідемічного режиму під час обстежень 4-9 червня Рекомендовані

 З метою перевірки виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», дотримання карантинних та протиепідемічних заходів, робочі групи за участі представників Держпродспоживслужби, ДСНС та Нацполіції області продовжують здійснювати моніторингові обстеження об’єктів, закладів та установ Кіровоградщини.

Всього з 19 березня поточного року обстежено 7405 об’єктів. У частині закладів виявили порушення щодо виконання карантинних та протиепідемічних заходів. Зокрема, під час перевірок 4-9 червня у 40 закладах встановили порушення:

Знам’янський район:

- магазин «Файно Маркет» - відсутній диспенсер з антисептиком для обробки рук покупців;

- продовольчий магазин «КООП» - не проводиться температурний скринінг персоналу перед початком роботи; використовуються несертифіковані засоби для дезінфекційної обробки рук; відсутні дезінфекційні сертифіковані засоби для дезінфекції приміщення; відсутній диспенсер з антисептиком для обробки рук покупців; відсутня можливість забезпечення дотримання відстані між покупцями не менше ніж 1,5 м;

- магазин «Українські ковбаси» - диспенсер для обробки рук в неробочому стані; температурний скринінг персоналу не проводиться;

- продовольчий магазин «Вікторія» - температурний скринінг персоналу не проводиться; диспенсер для обробки рук в неробочому стані; використовуються несертифіковані засоби для обробки рук; відсутні дезінфекційні сертифіковані засоби для дезінфекції приміщення, обладнання та інвентарю; не забезпечено продаж тільки фасованих та запакованих видів продовольчих товарів; відсутня можливість забезпечення дотримання відстані між покупцями не менше ніж 1,5 м;

- магазин продовольчих товарів ТОВ «Коопстар плюс» - температурний скринінг персоналу не проводиться;

- продовольчі магазини - температурний скринінг персоналу не проводиться; відсутній диспенсер для обробки рук; використовуються несертифіковані засоби для обробки рук; відсутні дезінфекційні сертифіковані засоби для дезінфекції приміщення, обладнання та інвентарю; у працівників та відвідувачів відсутні засоби індивідуального захисту (захист обличчя та рук).

смт. Новгородка:

- промисловий магазин «Вест», продовольчий магазин «Гранд-ю» - допускаються покупці без засобів індивідуального захисту; не проводиться температурний скринінг персоналу перед початком роботи;

- промислові магазини «Імакс», «Ажур» - не проводиться температурний скринінг персоналу перед початком роботи;

- продовольчий магазин «Лідія» - не контролюється дотримання дистанції між покупцями;

- продовольчий магазин «Черняхівські ковбаси» - дезінфекція поверхонь та облік температурного скринінгу проводиться не систематично.

Долинський район:

- КДНЗ №5 «Ружечка» - батьки знаходяться на території дитячого садка без захисних масок;

- продовольчий магазин – працівники не використовують засоби індивідуального захисту;

- КДНЗ №3 «Казка» - журнал температурного скринінгу дітей та працівників ведеться неналежним чином та не контролюється відповідальною особою;

- продовольчий магазин «Варус» – працівники неправильно використовують засоби індивідуального захисту (маска спущена на підборіддя).

Голованівський район:

- продовольчий магазин «Живчик» - допускаються відвідувачі без захисних масок;

- промисловий магазин «Торговий Дім» - не контролюється дотримання дистанції між відвідувачами біля каси.

Олександрійський район:

- продовольчі магазини - використовуються дезінфікуючі засоби з вичерпаним терміном придатності; реалізується вагова нефасована продукція, незахищена від забруднення; продавці не використовують захисні маски; температурний скринінг персоналу не проводиться.

Компаніївський район:

- магазин «Апріорі», кафе «Камелот», перукарні - працівники без захисних масок.

м. Новоукраїнка:

- кафе «Олімп», «Барселона» - відсутній антисептик для обробки рук відвідувачів; температурний скринінг персоналу не проводиться.

Вільшанський район:

- продовольчий магазин «Продукти» - продавець працювала без захисної маски.

Новоархангельський район, с. Підвисоке:

- ветаптека - працівники без захисних рукавичок.

Суб’єкти господарювання, в яких виявили порушення протиепідемічних заходів, отримали попередження щодо дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2   3  6

4   5  7

8   9   10

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті діловода відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Головного управління Петрусь Вікторії Віталіївни та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2090821
Сьогодні
Цього місяця
Всього
452
21027
2090821

Ваш IP: 18.206.194.134
11-07-2020