Постраждалого від отруєння дикорослими грибами чоловіка виписали з лікарні, дитина ще лікується Рекомендовані

Внаслідок гострого отруєння дикорослими грибами в відділенні інтенсивної терапії Онуфріївської центральної районної лікарні перебував на лікуванні 31-річний мешканець смт. Онуфріївка. У стані середнього ступеня важкості чоловік протягом 6 днів проходив курс лікування в медичному закладі. В задовільному стані пацієнта виписали з лікарні.

Гриби, які призвели до харчового отруєння, потерпілий назбирав власноруч у лісопосадці поблизу с. Камбурліївка Онуфріївського району. Чоловік споживав гриби, що були схожі на маслюки, відваривши та просмаживши їх. За декілька годин відчув перші симптоми захворювання (слабкість, нудота, блювання), однак до лікувального закладу звернувся лише наступного дня.

Разом з тим триває лікування дитини в Дитячій міській лікарні м. Олександрія. Малюка віком 1,8 років госпіталізували до інфекційного відділення лікарні після того, як у нього проявилися ознаки харчового отруєння (слабкість, блювота), а в блювотних масах матір хлопчика помітила капелюшки грибів. Як з’ясувалося, за декілька годин до цього малюк разом з семирічною сестрою гралися на власному подвір’ї без нагляду дорослих. Ймовірно, що хлопчик знайшов у дворі дикорослі гриби та з’їв їх. Наразі дитина перебуває на стаціонарному лікуванні з діагнозом гостре отруєння дикорослими грибами середнього ступеня важкості.

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області застерігає: не ризикуйте власним здоров’ям і життям та відмовтеся від споживання дикорослих грибів, навіть умовно їстівних. Контролюйте харчування дітей та не поспішайте вводити до їхнього раціону грибні страви. Пам’ятайте, що гриби - дуже важкий продукт і для дорослого організму, і тим паче для дитячого. Особливо небезпечним є споживання дикорослих грибів, які можуть виявитися як їстівними, так і отруйними.

Якщо ви все ж поласували грибним делікатесом та відчули себе зле – невідкладно звертайтеся до лікувального закладу та пройдіть повний курс лікування. З рекомендаціями щодо надання першої допомоги при отруєнні грибами можна ознайомитися на нашому сайті, перейшовши за посиланням.

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті діловода відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Головного управління Петрусь Вікторії Віталіївни та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2090774
Сьогодні
Цього місяця
Всього
405
20980
2090774

Ваш IP: 18.206.194.134
11-07-2020