Гігієнічне навчання персоналу – передумова роботи закладів торгівлі та харчування Рекомендовані

Фахівці Голованівського районного управління Держпродспоживслужби Кіровоградщини під час здійснення планової перевірки кафе в с. Грузьке встановили, що до роботи в закладі допускається персонал, у якого не підтверджено відсутність протипоказань щодо поводження з харчовими продуктами, як того вимагає чинне законодавство. До того ж адміністрація закладу не підтвердила відповідними записами проходження працівників кафе навчання з питань гігієни персоналу.

За результатами перевірки фізичній особі-підприємцю надали припис про усунення виявлених порушень, після чого кафе перевірили позапланово, порушення було усунуто.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з виробництвом, зберіганням, транспортуванням або реалізацією харчових продуктів, на необхідність проходження працівниками навчання з питань гігієни персоналу, що передбачено чинним законодавством. Також персонал потужностей має періодично проходити навчання щодо гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів у цього оператора ринку.
До того ж для працівників об’єктів, на яких здійснюється обіг харчових продуктів, необхідною умовою для роботи є відсутність протипоказань щодо поводження з харчовими продуктами, що має бути підтверджено.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2832736
Сьогодні
Цього місяця
Всього
762
762
2832736

Ваш IP: 35.175.191.36
01-08-2021