Гігієнічне навчання персоналу – передумова роботи закладів торгівлі та харчування Рекомендовані

Фахівці Голованівського районного управління Держпродспоживслужби Кіровоградщини під час здійснення планової перевірки кафе в с. Грузьке встановили, що до роботи в закладі допускається персонал, у якого не підтверджено відсутність протипоказань щодо поводження з харчовими продуктами, як того вимагає чинне законодавство. До того ж адміністрація закладу не підтвердила відповідними записами проходження працівників кафе навчання з питань гігієни персоналу.

За результатами перевірки фізичній особі-підприємцю надали припис про усунення виявлених порушень, після чого кафе перевірили позапланово, порушення було усунуто.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з виробництвом, зберіганням, транспортуванням або реалізацією харчових продуктів, на необхідність проходження працівниками навчання з питань гігієни персоналу, що передбачено чинним законодавством. Також персонал потужностей має періодично проходити навчання щодо гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів у цього оператора ринку.
До того ж для працівників об’єктів, на яких здійснюється обіг харчових продуктів, необхідною умовою для роботи є відсутність протипоказань щодо поводження з харчовими продуктами, що має бути підтверджено.

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті діловода відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Головного управління Петрусь Вікторії Віталіївни та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2090751
Сьогодні
Цього місяця
Всього
382
20957
2090751

Ваш IP: 18.206.194.134
11-07-2020