Лікар лікує людей, а ветеринар – усе людство Рекомендовані

Навчальний рік закінчився, а отже для випускників шкіл актуальним є питання вибору майбутньої професії та подачі документів в обраний навчальний заклад. Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області як державний орган, що уповноважений здійснювати ветеринарно-санітарний нагляд та контроль за утриманням сільськогосподарських тварин, вживати заходи щодо профілактики та боротьби з хворобами, спільними для тварин і людей, потребує кваліфікованих кадрів у сфері ветеринарної медицини.

На Кіровоградщині таких фахівців готують два навчальні заклади – це Компаніївський коледж ветеринарної медицини БНАУ та Олександрійський коледж БНАУ. Протягом багатьох років ці навчальні заклади випускають висококваліфікованих фахівців ветеринарної медицини. Варто зазначити, що майже половина працівників сфери ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Кіровоградщини та державних лікарень ветеринарної медицини свого часу були випускниками Компаніївського та Олександрійського коледжів, що засвідчує високий рівень підготовки працівників у цих навчальних закладах.

Тож якщо випускник школи ще вагається з вибором своєї майбутньої професії, але дуже любить тварин, то, можливо, варто подумати про ветеринарний фах та зробити сміливий крок у майбутнє. Дізнатися більше про навчальні заклади можна за цим посиланням.

3

2

4

5

6

7

8

9

 

Фото з сайту Компаніївського коледжу ветеринарної медицини БНАУ

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті діловода відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Головного управління Петрусь Вікторії Віталіївни та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2090825
Сьогодні
Цього місяця
Всього
456
21031
2090825

Ваш IP: 18.206.194.134
11-07-2020