21 червня – День медичного працівника Рекомендовані

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із святом – Днем медичного працівника!

Щоденно ви покликані виконувати нелегку і дуже відповідальну місію: дбати про найдорожче, що мають мешканці Кіровоградщини – їхнє життя та здоров’я.

Профілактична медицина охоплює всі сфери життєдіяльності людини, головним же вашим завданням є забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення.

Хочеться побажати наснаги, світлих перспектив, нових трудових звершень, гараздів у родинах, здійснення заповідних мрій. Бажаю завжди бути переможцями у боротьбі за життя і здоров’я людини. І нехай ніколи не підводить вас власне здоров’я.

 

З повагою –

начальник Головного управління

Держпродспоживслужби

в Кіровоградській області                                                     Ігор БОЙЧУК

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті діловода відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Головного управління Петрусь Вікторії Віталіївни та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2090853
Сьогодні
Цього місяця
Всього
484
21059
2090853

Ваш IP: 18.206.194.134
11-07-2020