23 червня – День державної служби України Рекомендовані

Шановні колеги!

 

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби!

 

На Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів покладено виконання завдань і функцій держави у низці сфер. Від результативності цієї роботи залежить внесок нашої служби в успіх перетворень в області та державі, ставлення людей до влади.

Упевнений, що запорукою успішного виконання поставлених завдань є і завжди будуть ваші професіоналізм, наполегливість, творчий підхід та практичний досвід.

Бажаю вам здоров’я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях, добра і добробуту, заслуженої шани і вдячності людей!

 

З повагою -

начальник Головного управління Держпродспоживслужби

в Кіровоградській області                                                             Ігор БОЙЧУК

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті діловода відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Головного управління Петрусь Вікторії Віталіївни та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2090783
Сьогодні
Цього місяця
Всього
414
20989
2090783

Ваш IP: 18.206.194.134
11-07-2020