Безпека учасників ЗНО–2020 – на контролі Держпродспоживслужби області Рекомендовані

Пандемія коронавірусу внесла корективи в усі сфери життя українців, у тім числі і в організацію зовнішнього незалежного оцінювання. Як відомо, нині ЗНО проходитиме з урахуванням карантинних вимог. Забезпечення безпеки учасників ЗНО, дотримання протиепідемічних вимог під час тестування покладено на Держпродспоживслужбу.

Станом на 23 червня 2020 року спеціалісти Держпродспоживслужби області обстежили 13 пунктів ЗНО із визначених у регіоні 36. Всі пункти відповідають вимогам постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 24. Робота з даного питання продовжується. Вказані 36 закладів освіти, на базі яких здобувачі повної загальної середньої освіти з 25 червня до 17 липня 2020 року (відповідно до графіка) візьмуть участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, визначено на 11 адміністративних територіях. У м. Кропивницький – 15 пунктів ЗНО, у м. Олександрія – 5, в містах Знам’янка, Світловодськ, Гайворон, Долинська, Новоукраїнка, Новомиргород та в смт. Голованівськ – по 2, в м. Бобринець та смт. Добровеличківка – по 1 пункту ЗНО. В основній сесії ЗНО, за даними управління освіти й науки обласної державної адміністрації, візьмуть участь 8 512 мешканців області, більшість із яких – цьогорічні випускники шкіл. Під час здійснення моніторингових обстежень з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, серед учасників зовнішнього незалежного оцінювання, по кожному пункту тестування спеціалісти Держпродспоживслужби області перевіряють наявність маршрутів переміщення учасників та графіків, за якими буде відбуватись допуск учасників до приміщень, правильність розсадки учасників з дистанціюванням не менш ніж 1,2 метра один від одного, наявність пірометрів, засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів для обробки рук, для обробки поверхонь тощо.

Як уже повідомлялося на нашому сайті, на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 28 травня 2020 року № 18243/8/1-20 спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області напередодні кожної сесії зовнішнього оцінювання та вступних випробувань в усіх пунктах тестування здійснюють моніторинг дотримання протиепідемічних заходів, визначених Тимчасовими рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання та єдиного фахового вступного випробування в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), які затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 24.

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті діловода відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Головного управління Петрусь Вікторії Віталіївни та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2090735
Сьогодні
Цього місяця
Всього
366
20941
2090735

Ваш IP: 18.206.194.134
11-07-2020