Виконання протиепідемічних заходів перевірено у понад 8,3 тисячі закладів торгівлі, освіти, громадського харчування Рекомендовані

Протягом 22 - 23 червня 2020 року спеціалісти Держпродспоживслужби області обстежили в складі комісій 212 закладів торгівлі, громадського харчування та освіти щодо дотримання санітарних та протиепідемічних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

фото2

 

Обстеження проведені в м. Світловодську та десяти районах - Благовіщенському, Бобринецькому, Вільшанському Гайворонському, Голованівському, Долинському, Кропивницькому Новгородківському, Новоархангельському, Новоукраїнському. Під час обстежень порушення виявлено на 66 об’єктах, що становить понад 31 %. Найчастіше виявляються наступні порушення: недотримання маскового режиму продавцями та покупцями, непроведення температурного скринінгу працівникам перед початком роботи, відсутність антисептиків для обробки рук відвідувачів закладів, недотримання соціальної дистанції. За результатами обстежень 66 суб’єктам господарювання винесено попередження про застосування заходів адміністративного впливу у разі повторного виявлення порушень.

 

фото3

 

За весь час проведення цієї роботи спеціалісти Держпродспоживслужби області перевірили 8335 об’єктів, на 1166 з них виявили порушення, у зв’язку з чим 1166 суб’єктам господарювання винесено попередження відповідно до вимог статті 44³ Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті діловода відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Головного управління Петрусь Вікторії Віталіївни та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2090920
Сьогодні
Цього місяця
Всього
551
21126
2090920

Ваш IP: 18.206.194.134
11-07-2020