Мешканцю Кропивницького повернули кошти за неякісні послуги з автоперевезення Рекомендовані

До управління захисту споживачів Держпродспоживслужби Кіровоградщини надійшло звернення від мешканця м. Кропивницький щодо неякісного надання послуг з пасажирського перевезення. Чоловік придбав на автостанції квиток за маршрутом Кропивницький (Україна)-Тула (Росія), однак вже під час поїздки автобус змінив напрям на Жешув (Польща), про що пасажира не попередили. Відповідно, чоловік не зміг вчасно дістатися до пункту призначення.

В ході здійснення фахівцями позапланового заходу державного нагляду (контролю) чоловікові повернули кошти за квиток у сумі 905,47 грн.

Звертаємо увагу пасажирів: оператор ринку автостанційних послуг (автостанція) не є автомобільним перевізником і не здійснює перевезення пасажирів, а лише виступає посередником між пасажиром та перевізником і є агентом перевізника з продажу квитків на його автобусні маршрути. Тож оператор ринку автостанційних послуг та перевізник укладають договір, згідно з яким автостанція організовує та здійснює прийняття і відправлення пасажирів транспортом перевізника, продаж квитків тощо. Водночас відповідальність за неякісні послуги з автоперевезення несе перевізник.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3668657
Сьогодні
Цього місяця
Всього
628
48435
3668657

Ваш IP: 3.239.112.140
29-11-2022