Державна лікарня ветеринарної медицини в Кропивницькому районі розширює свої можливості Рекомендовані

Кропивницька районна державна лікарня ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Кіровоградщини завдяки підтримці Кропивницької РДА та спонсорів закупила обладнання, що дозволяє надавати ветеринарні послуги широкого спектру.

Зокрема, відтепер фахівці за допомогою переносного апарату УЗД зможуть проводити ультразвукову діагностику тварин як в лікарні, так і під час виїзду.

Ветеринари можуть оглянути внутрішні органи тварини та дослідити їх у реальному часі (спостереження за рухом кишечника, скороченням серця, рухом плода при вагітності тощо). Також для роботи використовується спеціальний прилад - петля для безпечного вилову та фіксації тварини в випадку, якщо та поводиться агресивно. Окрім того є шприцемет, який дозволяє вводити тварині наркоз на відстані, та захисні рукавиці. Зазначимо, що всі прилади абсолютно безпечні для тварин.

Для перевезення тварин до ветлікарні обладнали прицеп-вольєр, а для їхнього утримання в ізоляції на період спостереження облаштовані спеціальні кабінки-вольєри. Отож фахівці ветеринарної медицини мають змогу виїжджати на місце проживання тварин, проводити огляд, ультразвукову діагностику та за показаннями перевозити тварину до лікарні й утримувати впродовж необхідного часу.

Щоб встановити діагноз і визначити план подальшого лікування, важливою є точна діагностика. Для дослідження мазків крові в лікарні використовують високоточний мікроскоп. За словами начальника лікарні Віталія Тєльного, найбільша кількість досліджень припадає на підтвердження піроплазмозу в собак.

«Піроплазмоз собак є сезонним захворюванням, що викликається найпростішими кровопаразитами - бабезіями, яких переносять іксодові кліщі. Мікроскопія мазків крові має вирішальне значення для встановлення діагнозу. Ускладнення в протіканні захворювання на піроплазмоз зустрічаються досить часто. Якщо терміново не вжити заходів, хвора тварина може загинути», - зазначає фахівець.

Кропивницька районна державна лікарня ветеринарної медицини готова приймати пацієнтів за адресою: м. Кропивницький, вул. Бобринецький шлях, 6; тел.: (0522) 24 34 31.

2   8

3   6

7   4

9   10

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2635687
Сьогодні
Цього місяця
Всього
496
37386
2635687

Ваш IP: 100.26.179.251
21-04-2021