Триває моніторинг формування державних регульованих цін на лікарські засоби у рамках Урядової програми «Доступні ліки». Рекомендовані

Фахівці сектору контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби Кіровоградщини протягом І півріччя поточного року проаналізували 70 853 цін на лікарські засоби щодо дотримання вимог законодавства у сфері ціноутворення. За результатами роботи порушення чинного законодавства не встановлено.

Нагадаємо, що наразі діє державне регулювання цін на лікарські засоби шляхом встановлення граничної постачальницько-збутової надбавки в розмірі 10 відсотків, що нараховуються до оптово-відпускної ціни з урахуванням податків, та граничної торговельної (роздрібної) надбавки в розмірі 15 відсотків, що нараховуються до закупівельної ціни з урахуванням податків.

Відповідно до затверджених розмірів надбавок Міністерство охорони здоров’я України встановлює фіксовані оптово-відпускні та роздрібні ціни у Реєстрах лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню.

Контроль за правильністю застосування суб’єктами господарювання граничних оптово-відпускних цін, роздрібних цін, а також граничних постачальницько-збутових та торговельних (роздрібних) надбавок до цін на ліки, вартість яких підлягає відшкодуванню з бюджету, здійснюється шляхом ретельного аналізу інформації, отриманої від аптечних закладів.

Держпродспоживслужба спрямовує свою роботу на забезпечення контролю за правильністю застосування суб’єктами господарювання державних регульованих цін, запобігання випадків порушень державної дисципліни цін на лікарські засоби.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2148833
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1040
16045
2148833

Ваш IP: 54.236.59.154
08-08-2020