В області проходять співбесіди з головами РДА за результатами їхньої роботи Рекомендовані

Протягом поточного тижня в Кіровоградській ОДА відбуваються співбесіди з очільниками районів щодо аналізу показників роботи та обговорення проблемних питань для кожного району. Спілкування проходить в режимі відеозв'язку. У проведенні співбесід бере участь перший заступник начальника Держпродспоживслужби Кіровоградщини Андрій Багрій.

Проаналізувавши результати заходів державного нагляду (контролю) Держпродспоживслужби області, а також питання, за вирішенням яких до Держпродспоживслужби звертаються мешканці районів, А. Багрій під час спілкування зосередив увагу на залученості голів РДА до вирішення проблемних питань, а саме:

  • забезпечення населення якісною питною водою;
  • реконструкція водогонів та очисних каналізаційних споруд;
  • проведення заходів із регулювання чисельності безпритульних тварин;
  • покращення умов роботи закладів освіти та впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР (система безпечності харчових продуктів);
  • організація регламентованого функціонування полігонів твердих побутових відходів та інші питання.

Враховуючи напружену ситуацію з захворюваності на коронавірус, не лишили без уваги й питання епідситуації в районах та вжиття заходів щодо підтримання епідеміологічного благополуччя населення.

Варто зазначити, що районні і міські управління та відділи Держпродспоживслужби Кіровоградщини готові до співпраці з органами місцевої влади й самоврядування з метою забезпечення безпечних умов для населення у санітарній, ветеринарній сферах та сфері безпечності харчових продуктів.

 

2

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2234012
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1439
40909
2234012

Ваш IP: 3.228.10.17
20-09-2020