Майже 30 тисяч гривень сплатив підприємець за порушення у сфері безпечності харчових продуктів Рекомендовані

Недотримання вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів зафіксували фахівці Кропивницького районного управління Держпродспоживслужби Кіровоградщини під час планової перевірки ресторану. Як повідомлялося раніше на нашому сайті, в закладі громадського харчування перебувала в обігу протермінована продукція, а також продовольча сировина, на яку відсутні супровідні документи, що засвідчують її походження та безпечність.

До того ж під час перевірки фахівці встановили, що готові страви та харчова продукція зберігаються в морозильних камерах не розмежовано - відварене м'ясо, копчена риба, морозиво, масло зберігаються разом з сирим м'ясом, свіжомороженою рибою тощо. Через відсутність контрольних термометрів у морозильних та холодильних камерах неможливо підтвердити дотримання температурних режимів зберігання продукції, що унеможливлюють розмноження мікроорганізмів та формування токсинів тощо.

Виявлені в закладі порушення є такими, що створюють загрозу для життя та здоров’я людини, за що передбачена відповідальність відповідно до п.1 ч.1 ст.65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин». За результатами перевірки на фізичну особу-підприємця було накладено штраф у сумі 28 338 гривень.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3668750
Сьогодні
Цього місяця
Всього
721
48528
3668750

Ваш IP: 3.239.112.140
29-11-2022