За неусунення порушень карантинного режиму на трьох підприємців у Кропивницькому складено протоколи про адміністративне правопорушення Рекомендовані

Фахівці Держпродспоживслужби Кіровоградщини продовжують здійснювати моніторинг закладів торгівлі, надання послуг та громадського харчування. Так, 25 липня в центральній частині м. Кропивницького пройшли рейдові обстеження торговельних закладів за участі представників Держпродспоживслужби та Нацполіції. Під час обстежень на частині об’єктів (в більшості випадків – у продовольчих магазинах) зафіксували недотримання протиепідемічних заходів, визначених постановами Головного державного санітарного лікаря України. Зокрема, в закладах не здійснювали дезінфекційних обробок контактних поверхонь, працівники не використовували захисні маски та рукавички під час роботи, температурний скринінг перед початком роботи не здійснювався, допускалися відвідувачі без вдягнутої маски тощо.

Варто зазначити, що кількома днями раніше ці заклади торгівлі вже обстежували, за виявлені порушення протиепідемічних вимог суб’єктам господарювання надали попередження та рекомендації щодо усунення недоліків. Під час повторних обстежень фахівці зафіксували неусунення порушень і невиконання протиепідемічних вимог під час роботи на трьох об’єктах, а саме: м’ясний магазин і магазин хлібобулочних та кондитерських виробів (вул.Преображенська), кіоск з продажу молочної та ковбасної продукції (вул.Пашутінська). На суб’єктів господарювання складено протоколи про адміністративне правопорушення. До того ж ці заклади обстежуватимуть знову, аби перевірити, чи усунули підприємці порушення.

Також у ході моніторингового обстеження було виявлено факт можливих трудових відносин без належного офіційного оформлення працевлаштування між суб’єктом господарювання та реалізатором. Мова йде про кіоск швидкого харчування. Відповідна інформація надана до управління Держпраці в області, згідно з підписаним Меморандумом про співпрацю та взаємодію у сфері детінізації зайнятості та доходів населення.

При встановленні недотримання протиепідемічних заходів на об’єкті або неусунення зазначених порушень фахівці Держпродспоживслужби уповноважені складати протоколи про адміністративне правопорушення як на суб’єктів господарювання, так і на працівників закладу (продавця, адміністратора тощо). Допомогу в визначенні особи, винної в порушенні, надають представники Національної поліції, які разом з фахівцями Держпродспоживслужби входять до складу робочих груп з моніторингу за дотриманням протиепідемічних заходів.

Закликаємо керівників закладів торгівлі, громадського харчування та надання послуг відповідально підходити до організації всіх умов і для покупців, і для працівників задля безпечної роботи закладів в умовах карантину та дотримання встановлених протиепідемічних вимог.

 

2

 

3

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2148775
Сьогодні
Цього місяця
Всього
982
15987
2148775

Ваш IP: 54.236.59.154
08-08-2020