Підвальні приміщення будинків мають використовуватися лише за призначенням Рекомендовані

До Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло звернення від мешканки однієї з багатоповерхівок у Кропивницькому. Жінка скаржилася, що сусідка використовує підвальне приміщення будинку для вирощування їстівних грибів, через що на першому поверсі в квартирі заявниці з’явився неприємний запах, а дитина почала страждати від нападів задухи.

Спеціалісти Кропивницького міського управління Держпродспоживслужби Кіровоградщини спільно з представниками Нацполіції, управління ДФС в області та житлово-експлуатаційної організації провели огляд підвального приміщення. На момент обстеження в підвалі житлового будинку знаходились близько 64 мішків з міцелієм (вегетативне тіло гриба) для вирощування їстівних грибів.

Згідно з пунктом 7.2. Державних санітарних правил для підприємств промислового виробництва міцелію та їстівних грибів ДСП 4.4.4.070-2000 забороняється розміщення підприємств промислового виробництва міцелію та їстівних грибів в житлових, суспільних і адміністративних будинках, а також на території діючих промислових підприємств.

Відповідно фахівці Держпродспоживслужби провели роботу з жінкою, яка займалася вирощуванням грибів, щодо заборони використання підвального приміщення житлового будинку для таких цілей та звільнення підвалу від мішків з міцелієм. Контроль за виконанням заходів повинна здійснити житлово-експлуатаційна організація.

Також варто зазначити, що підвальні приміщення є спільним майном багатоквартирного будинку, тож використання підвалу можливе тільки за згодою всіх співвласників. До того ж у багатьох будинках підвал є допоміжним приміщенням, де знаходяться комунікації, без доступу до яких експлуатація житлового будинку неможлива.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2373376
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1838
47523
2373376

Ваш IP: 100.24.113.182
23-11-2020