Версія для друку

Споживачкам відшкодували вартість ювелірних виробів неналежної якості Рекомендовані

Двоє кропивничанок придбали ювелірні вироби (каблучки) в торговельних закладах міста, та невдовзі в прикрасах проявилися недоліки – почали випадати камінці. Споживачки, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», надали вироби до торговельних закладів для проведення гарантійного ремонту та усунення недоліків. Однак через 14 днів ані каблучок, ані сплачених за них коштів жінки не отримали, тож звернулися за допомогою до управління захисту споживачів Держпродспоживслужби Кіровоградщини.

У ході розгляду звернень громадян фахівцями управління захисту споживачів одній з жінок повернули кошти за прикрасу в сумі 3 899 грн, а для іншої здійснили обмін на аналогічну каблучку без доплати. Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, що згідно з ч. 9 ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» при пред'явленні споживачем вимоги про безоплатне усунення недоліків товару, вони повинні бути усунуті протягом чотирнадцяти днів з дати його пред'явлення або за згодою сторін в інший строк. За кожний день затримки усунення недоліків понад установлений строк (чотирнадцять днів) споживачеві виплачується неустойка в розмірі одного відсотка від вартості товару.

Консультацію фахівців з питань захисту прав споживачів можна отримати за тел.: (0522) 321 458, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, каб. 410.