У Гайворонському районі знову запроваджено карантинний режим по західному кукурудзяному жуку Рекомендовані

У зв’язку із виявленням карантинного організму, з метою його локалізації та ліквідації та на підставі подання Головного державного фітосанітарного інспектора Кіровоградської області, розпорядженням голови Гайворонської районної державної адміністрації Кіровоградської області запроваджено карантинний режим по західному кукурудзяному жуку на території смт. Завалля ПОСП «Вікторія» на площі 79 га, с. Казавчин ТОВ «ТАС АГРО ПІВДЕНЬ» на площі 286 га та с. Бугове ФГ «Людмила» на площі 110 га.

Нагадаємо, що найбільша шкoдoчиннicть зaxідного кукурудзяного жука проявляється на тих полях, де відсутня сівозміна. При беззмінному вирощуванні кукурудзи щільність популяції цього шкідника значно зростає. Тому ефективним агротехнічним заходом проти західного кукурудзяного жука є сівозміна. Поля кукурудзи, на яких виявлено первинні вогнища західного кукурудзяного жука, переорюють після збирання врожаю і наступного року засівають іншими культурами. На цих полях забороняється висівання кукурудзи протягом трьох років.

У разі виявлення на своїх посівах кукурудзи описаного шкідника або для отримання детальної інформації щодо нього звертайтесь до управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, кабінети 303-304 або за телефоном (0522) 32 12 21 чи до найближчого державного фітосанітарного інспектора.

З текстом розпорядження можна ознайомитися за посиланням.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2465164
Сьогодні
Цього місяця
Всього
299
24941
2465164

Ваш IP: 3.227.247.17
16-01-2021