На 17 тисяч гривень оштрафували підприємця з Голованівського району за недотримання умов карантину Рекомендовані

Фахівці Держпродспоживслужби Кіровоградщини під час здійснення рейдових обстежень об’єктів торгівлі та надання послуг щодо дотримання протиепідемічних вимог зафіксували низку порушень в одному з закладів Голованівського району. Мова йде про магазин продовольчих товарів, частина якого облаштована як кафе, в смт. Побузьке. Так, у заклад допускали відвідувачів без захисних масок, були відсутні дезінфекційні засоби – відповідно обробка контактних і робочих поверхонь не проводилася, відсутні також антисептичні спиртовмісні засоби для обробки рук працівників і відвідувачів, не нанесена розмітка для дотримання дистанції та відсутні інформаційні матеріали для відвідувачів та працівників про корона вірус і дотримання карантину.

Все це є порушенням карантинних вимог, запроваджених Урядом, Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 №17. Відповідно за вчинене адміністративне правопорушення представники Держпродспоживслужби склали протокол на суб’єкта господарювання. Згідно з постановою суду фізичну особу-підприємця визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення та застосовано адмінстягнення у вигляді штрафу на суму 17 тисяч гривень.

Всього з початку карантину фахівці Держпродспоживслужби разом з представниками Нацполіції здійснили 17 565 обстежень суб’єктів господарювання, порушення встановлено при 2809 обстеженнях (16 %). За порушення карантину суб’єктам господарювання винесено 2809 попереджень та надано пропозиції щодо усунення порушень. Також спеціалістами Держпродспоживслужби області складено 77 протоколів.

Моніторинг за дотриманням карантинних та протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання здійснюється з метою попередження можливого поширення вірусу та перевірки виконання постанови Кабміну від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами). Рейдові обстеження об’єктів триватимуть до кінця карантину.

2   4   3

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2234111
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1538
41008
2234111

Ваш IP: 3.228.10.17
20-09-2020