За порушення законодавства в сфері безпечності харчових продуктів підприємець сплатив більше 14 тисяч гривень Рекомендовані

Під час планової перевірки магазину ковбасних та молочних виробів у м. Кропивницький фахівці Кропивницького міського управління Держпродспоживслужби області виявили порушення вимог законодавства в сфері безпечності харчових продуктів.

Так, у закладі реалізовували ковбасну продукцію (салямі, ковбаси напівкопчені, корейку копчено-варену, буженину копчену, балик варено-копчений) загальною вагою 83,2 кг та молоковмісну продукцію загальною вагою 10 кг. Маркування зазначених продуктів харчування не відповідало вимогам законодавства про інформацію для споживачів, що є порушенням ч. 2 ст. 5, 8, 19 Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» та за що передбачена відповідальність відповідно до п. 22 ч. 1 ст. 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин». Додатковим доказом порушення законодавства є відеозапис перевірки магазину.

За результатами перевірки згідно з п. 22 ч. 1 ст. 65, 66 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та ст. 5, 6, 30 Закону України «Про інформацію для споживачів харчових продуктів» на фізичну особу-підприємця було накладено штраф у розмірі 14 126 гривень.

До того ж всю продукцію, щодо якої встановлено порушення, було повернуто постачальнику.

Читайте також – У навчальному закладі на Кіровоградщині виявили фальсифіковану молочну продукцію

 

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3354545
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1106
30051
3354545

Ваш IP: 3.239.111.79
19-05-2022