Вухатий пацієнт: в Олександрії ветеринари надали допомогу травмованому зайцеві Рекомендовані

До Олександрійської міської державної лікарні ветеринарної медицини звернувся чоловік з зайцем-русаком, що мав травму кінцівки. Лікарі ветмедицини оглянули тварину та за результатами рентгенографії встановили діагноз перелом лівої тазової кінцівки. Тварині надали необхідну ветеринарну допомогу, для швидшого та безпечного одужання на кінцівку наклали гіпс.

Як з’ясувалося, раніше олександрієць знайшов тварину в безпорадному стані й вирішив допомогти. Після накладання зайцеві гіпсу чоловік забрав його на утримання для догляду під час одужання.

Нагадуємо, що при виявленні будь-яких травм у тварин необхідно обов’язково звернутися до ветеринарної лікарні для надання кваліфікованої допомоги. Адже навіть незначне травмування може коштувати тваринці життя. Проконсультувати, провести огляд вашого улюбленця та здійснити лікувальні та профілактичні процедури завжди готові фахівці державних лікарень ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Кіровоградщини. З переліком установ та контактами можна ознайомитися за посиланням.

3346478

 

Читайте також – 32 власників тварин притягнуто до адміністративної відповідальності за ненадання або відмову від вакцинації домашніх улюбленців проти сказу

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2234103
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1530
41000
2234103

Ваш IP: 3.228.10.17
20-09-2020