Уряд затвердив протиепідемічні заходи під час проведення місцевих виборів Рекомендовані

Відповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Кабінету Міністрів. Як відомо, місцеві вибори відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Документом передбачено протиепідемічні вимоги для всіх учасників виборчого процесу.

Зокрема, проводитиметься опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань та температурний скринінг усім особам, які заходять до приміщень для голосування та приміщень виборчих комісій.

На вході до приміщення виборчої комісії, приміщення для голосування повинні знаходитися антисептики для рук.

У приміщеннях буде нанесена розмітка, що вказує на дотримання дистанції не менше 1 метра. Потоки виборців, на вхід та на вихід, повинні бути розділені. Крім того, рекомендується у приміщенні одночасне перебування виборців з розрахунку не більше трьох осіб на один стіл для видачі бюлетенів.

Стільці, столи, меблі, які використовуються виборчою комісією, повинні бути виготовлені з матеріалів, які можна продезінфікувати. Використання тканини на столах не дозволяється.

Члени виборчої комісії повинні дотримуватись фізичного дистанціювання. Тобто сидіти на відстані не менше 1 метра один від одного, або застосовувати фізичні бар’єри, наприклад, прозорі екрани.

Виборці повинні дотримуватись протиепідемічних заходів, обробити руки дезінфікуючими засобами перед входом до приміщення,  перебувати у респіраторі або захисній масці. При цьому члени виборчої комісії можуть звернутися до виборців з проханням тимчасово зняти маску для підтвердження особи.

Рекомендовано не брати дітей до виборчих дільниць. І користуватися особистою ручкою.

Слід зазначити, що засоби захисту повинні мати усі члени виборчої комісії, офіційні спостерігачі, поліцейські, працівники органів, закладів, установ, на території яких розміщені приміщення для голосування та приміщення виборчих комісій.

З повним текстом інформації, розміщеної на урядовому порталі, можна ознайомитися за посиланням

Держпродспоживслужба області наголошує: незважаючи на те, що Кіровоградщина наразі знаходиться в «зеленій» зоні епідеміологічної небезпеки, мешканцям необхідно свідомо ставитися до дотримання протиепідемічних вимог заради збереження здоров’я та життя свого та близьких і рідних.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2832834
Сьогодні
Цього місяця
Всього
860
860
2832834

Ваш IP: 35.175.191.36
01-08-2021