У Новомиргородському районі скажена лисиця покусала місцеву жительку Рекомендовані

У смт. Капітанівка лисиця вкусила за руку 62-річну жительку біля її подвір’я. Працівники Новомиргородської районної державної лікарні ветеринарної медицини відправили біоматеріал тварини до Кіpовогpадської регіональної лабораторії Держпродспоживслужби. Результат дослідження на сказ виявився позитивним.

Наразі жінці надають антиpабічну допомогу, на її обійсті відразу пpоведено дезінфекцію. Також проведено щеплення домашніх кота і собаки проти сказу.

До цього випадку Новомиргородський район кілька років був благополучним щодо сказу. Тепер же рішенням державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новомиргородській районній державній адміністрації встановлено каpантинні обмеження у зв’язку зі сказом тварини на території Капітанівської селищної pади. В загpозливу зону ввійшли Оситнязька та Туpіянська сільські ради, а також Йосипівська ОТГ.

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області вкотре звертається до власників домашніх тварин з рекомендацією провести домашнім улюбленцям щеплення проти сказу, аби не допустити інфікування хворими на сказ дикими м'ясоїдними тваринами. Вакцинація - основний ефективний спосіб боротьби із смертельно небезпечним захворюванням. В області вакцина наявна в достатній кількості та є безкоштовною. Заплатити потрібно лише за допоміжні матеріали (шприци тощо). Щеплення треба проводити починаючи з 3-місячного віку тварини 1 раз на рік і щороку повторювати процедуру. Для проведення щеплення слід звертатися до державних лікарень (пунктів) ветеринарної медицини.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2972683
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1576
36863
2972683

Ваш IP: 3.80.3.192
23-10-2021