Версія для друку

Дотримання протиепідемічних вимог є обов’язковим під час святкування в Кропивницькому Дня міста Рекомендовані

Напередодні проведення масових заходів у м. Кропивницький, приурочених до Дня міста, Головне управління Дежпродспоживслужби області ще раз нагадує учасникам та гостям святкувань про обов’язкове дотримання протиепідемічних вимог: дотримання дистанції не менше 1,5 метра, наявність вдягнутих засобів індивідуального захисту тощо.

Виконання простих речей допоможе мінімізувати або уникнути зараженняінфекційною хворобою, зберегти здоров’я чи навіть життя собі, рідним та близьким.

Варто зазначити, що на святкуванні Дня міста в Одесі та Дніпрі зібралися десятки тисяч людей без засобів індивідуального захисту та дотримання карантинних норм. За цим фактом порушено кримінальне провадження на Одещині та відбувається розслідування. Також правоохоронці повідомили, що організатори свят мають понести адмін покарання у розмірі 170 тис. грн, а у разі, якщо епідеміологічне розслідування встановить причинно-наслідковий зв’язок між цими святкуваннями та збільшенням кількості хворих на коронавірусу інфекцією чи смертністю від цієї недуги, – буде відкрито кримінальне провадження. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента України.

В свою чергу Держпродспоживслужба області повідомляє про посилений контроль дотримання протиепідемічних вимог та заходів безпеки під час вересневих масових святкувань.